STVD-50-30-STD
Pneumatic cylinders
Parker
STVD-50-30-STD
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede
Machine data
Price & Location
Fixed price plus VAT
- Seller location:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germany
- A4545517
- Reference number:
- Update:
Description
Pneumatic cylinders, air cylinders, pneumatic rams, air rams, standard cylinders, stopper cylinders
-Manufacturer: Parker, stopper cylinder
-Type: STVD-50-30-STD
Gjdpfx Aefm A Uqsnxoit
-Stroke: 25 mm
-Piston: Ø 50 mm
-Piston rod: Ø 32 mm
-Dimensions: 185/112/H95 mm
-Weight: 1.80 kg
-Type: STVD-50-30-STD
Gjdpfx Aefm A Uqsnxoit
-Stroke: 25 mm
-Piston: Ø 50 mm
-Piston rod: Ø 32 mm
-Dimensions: 185/112/H95 mm
-Weight: 1.80 kg
Send inquiry
Telephone & Fax
+49 4402 ... show
These listings may also fit your interest.
Listing
Kežmarok
6,027 km
4head CNC Working centre with flat table
CosmecNR/E
CosmecNR/E
Listing
Wiefelstede
6,930 km
Winding motor 8.5 Nm 500 rpm