Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Bovenden Germany
Log trailer Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
more Images
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Befa 2ST24LZ63 Holzanhänger
Machine data
Machine type:
Log trailer
Manufacturer:
Befa
Model:
2ST24LZ63 Holzanhänger
Condition:
used
Price & Location
Fixed price plus VAT
Seller location:
Alte Bundesstraße 48, 37120 Bovenden, Germany Germany
Call
Technical details
Empty load weight:
4,390 kg
Maximum load weight:
13,610 kg
Overall weight:
Axle configuration:
2 axles
First registration:
08/2018
Loading space length:
6,300 mm
Loading space width:
2,300 mm
Loading space height:
1 mm