SMC C91SD80-320
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede Germany
Pneumatic cylinder SMC C91SD80-320
more Images
SMC C91SD80-320
SMC C91SD80-320
SMC C91SD80-320
SMC C91SD80-320
Machine data
Machine type:
Pneumatic cylinder
Manufacturer:
SMC
Model:
C91SD80-320
Condition:
used
Price & Location
Fixed price plus VAT
Seller location:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Germany Germany
A3428308
Reference number:
18715
Update:
Description
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Manufacturer: SMC
-Type: C91SD80-320
-Piston: Ø 80 mm
-Stroke: 320 mm
-Pressure: max. 10 bar