MT18-WF300
Root cutter 300 mm Ø
Holzhäuer
MT18-WF300
Fixed price plus VAT
Year of construction
2020
Condition
New
Location
Sachsenheim-Häfnerhaslach
Machine data
- Machine type:
- Root cutter 300 mm Ø
- Manufacturer:
- Holzhäuer
- Model:
- MT18-WF300
- Year of construction:
- 2020
- Condition:
- new
Price & Location
Fixed price plus VAT
- Seller location:
- Gündelbacher Straße 20, 74343 Sachsenheim-Häfnerhaslach, Germany
- A3306621
- Reference number:
- MT18-WF300
- Update:
Description
Gbjdpfx Afodf Sd So Ael
Article number: MT18-WF300
The listing was translated automatically. Translation errors are possible.
Gbjdpfx Afodf Sd So Ael
Article number: MT18-WF300
These listings may also fit your interest.
Listing
Peine
6,781 km
Mini excavator
KUBOTAMinibagger U 20 - 3 Minibagger Kurzheck
Listing
Friedrichsdorf
6,882 km
Telehandler / Telescope Forklift
ManitouMLT 840-145 PS AirCon 4new Tires
Friedrichsdorf
ManitouMLT 733 85KW
ManitouMLT 733 85KW
Neukamperfehn
Rear panel grille
1.100 x 1.000 mm/ Maschenweite:60 x 50 mm/ cremeweiß