F2238.B.050.Z02.42
End mill
Walter
F2238.B.050.Z02.42
Fixed price plus VAT
Condition
Used
Location
Wiefelstede
Machine data
Price & Location
Fixed price plus VAT
- Location:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A1798943
- Reference number:
- 8894
- Update:
Description
End mill, end mill, milling cutter, indexable inserts
Gedpob A R E Uofx Af Aoit
-Outer diameter: 50 mm
-Teeth: 4
-Weight: 0.5 kg
Gedpob A R E Uofx Af Aoit
-Outer diameter: 50 mm
-Teeth: 4
-Weight: 0.5 kg
Send inquiry
Telephone & Fax
+49 4402 ... show
These listings may also fit your interest.
Listing
Nashik
550 km
Vertical machining center
FANUCROBODRILL T14-iBL
FANUCROBODRILL T14-iBL
Listing
Enschede
7,009 km
Ring bending machine
OstasOPK-45 3RD
OstasOPK-45 3RD
Olching
6,681 km
Vertical machining center
CHIRONFZ 15 W baseline
CHIRONFZ 15 W baseline
Wiefelstede
Clamping table
WMW360 x 660 mm
WMW360 x 660 mm
Hattingen
Surface Grinding Machine
STÖCKELFX 6030 ST-2
STÖCKELFX 6030 ST-2
Root
CNC vertical machining center
YCMXv 1250 A
YCMXv 1250 A
Finger drill bits, 15 pieces
HanseatenØ 32 x 80 mm
HanseatenØ 32 x 80 mm